خرید اینترنتی طراحی لوگو
بستن تبلیغات [X]
بهترین گن لاغری زنانه
لیست محصولات

بهترین گن لاغری زنانه

گن لاغری زیپی ساعت شنی sculpting ، یکی از گن های بسیار کاربردی و البته پر فروش که در فروشگاه موجود می باشد گن ساعت شنی اصل می باشد که تاثیر بسزایی در لاغری لحظه ای و با مداومت در لاغر شدن دارد . این بار محصولی تلفیقی از گن ساعت شنی را به عنوان تاپ ورزشی برای شما عزیزان تهیه دیده ایم که به راحتی میتوانید هوک های ۳ ردیفه محکم گن را با لایه زیپ دار مخفی کرده و در منزل و باشگاه به عنوان تاپ به تن کنید و علاوه بر خوش فرم شدن سایز کم کنید و لاغر شوید . گن زیپ دار اصل اسکولپتینگ Sculpting در بدست آوردن وزنی ایده ال به شما کمک می کند و به مرور زمان منجر به کاهش وزن شما می گردد.گن زیپی زنانه Sculpting که از بهترین راهکارها برای بانوان جهت بازگشت اندام آنها به فرم اولیه و قبل از زایمان می باشد. گن لاغری زیپی اصل یک محصول بی نظیر برای اشخاصی است که به ورزش علاقه دارند و مناسب برای لاغری در تمرین و همچنین تمرینات تناسب اندام مفید خواهر بود و بدن شما را اذیت نخواهد کرد.گن زیپی ساعت شنی اصل زنانه Sculpting

بسیار از خانمهایی که از مشکل اضافه وزن رنج می برند بسیار علاقه دارند که به وزنی مناسب و هیکلی زیبا دست پیدا کنند و برای اینکار بایستی سخت و سخت تلاش کنند، آنها بایستی برای رسیدن به این هدف خود به مدت خیلی طولانی به انجام ورزشهای طاقت فرسا روی بیاورند.هرچند این تمرینات ورزشی اشتباه نیست اما شما می توانید با پوشیدن لباسهایی نظیر گن زیپی Sculpting به تسریع در روند تناسب اندام و لاغری خود کمک کنید ، با این گن زیپی شما کامل می شوید چرا که شکل بدن شما را شکل می بخشد و کمر شما را تعریف می کند.

گن شکم و پهلو زیپی ساعت شنی

ساختار flexi-boning به کار رفته در گن زیپی Sculpting برای لاغری کمر و ایجاد ظاهری صاف در رسیدن به اثر طولانی مدت جهت از دست دادن وزن کمک کرده و آنرا کنترل می کند . همچنین این فرم گن زیپی اسکول فینگ Sculpting با کیفیت بالا برای بازگشت به اندام اولیه پس از زایمان مناسب می باشد. این محصول بی نظیر برای طرفداران ورزش به عنوان یک لباس ورزشی و مناسب برای لاغری در تمرین و همچنین تمرینات تناسب اندام مفید خواهد کرد.گن لاغری زیپ دار با انواع توری ها و لباس ها بپوشانید تا باریک آن را ببینید. بلافاصله کمک می کند تا با استفاده از فشرده سازی، سایز کم کنید. این گن زیپی از مواد با دوامی نظیر لاتکس و اسپیندکس ساخته شده که در اثر استفاده مداوم از آن کمترین آسیب را ببیند. شایان ذکر است که بایستی بعد از استفاده از گن لاغری Sculpting برای شست و شو آن را با آب سرد و با دست بشورید.

قیمت: 35000 تومان

محصولات مرتبط